YVF motori napajani pretvaračem
Motori serije YVF koriste strukturu rotora s kaveznim rotorom, opremljenu odvojenim aksijalnim ventilatorom kako bi se osigurao dobar učinak hlađenja pri različitim brzinama.
Specifikacija
| Veličina okvira | 80-355 |
| Izlaz | 0,75 kW-355 kW |
| Napon/frekvencija | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Radna zona za konstantni obrtni moment i radna zona za konstantnu snagu | 5-50Hz i 50-100Hz |
| Stepen zaštite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacije/Klasa porasta temperature | Hrana/B |
| Montažni aranžmani | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okoline | -15°C ~+40°C |
| Relativna vlažnost treba biti manja od 90% | |
| Nadmorska visina treba biti niža od 1000 m nadmorske visine. Hlađenje. | |
| Metoda hlađenja | IC416 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Informacije o naručivanju
● Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo vas da oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed. Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo vas da oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed.
● Prilikom naručivanja molimo vas da uzmete u obzir nazivne podatke, kao što su tip motora, snaga, napon, brzina, klasa izolacije, klasa zaštite, način montaže i tako dalje.
● Možemo dizajnirati i proizvesti specijalne motore prema sljedećim zahtjevima kupca:
1. poseban napon, frekvencija i snaga;
2. posebna klasa izolacije i klasa zaštite;
3. sa priključnom kutijom na lijevoj strani, dvostrukim krajevima osovine i posebnom osovinom;
4. motor visoke temperature ili motor niske temperature;
5. koristi se na visoravni ili na otvorenom;
6. faktor veće snage ili posebnog servisa;
7. sa grijačem, PT100 za ležajeve ili namotaje, PTC i tako dalje;
8. sa enkoderom, izolovanim ležajevima ili izolovanom konstrukcijom ležaja;
9. sa zahtjevima drugih.








