Sinhroni reluktantni motori serije SCZ
Sinhroni reluktantni motori serije SCZ su nezavisno dizajnirani. Motor je trofazni elektromotor s magnetski anizotropnom strukturom rotora, usvaja IEC standardni dizajn veličine okvira kako bi zadovoljio različite potrebe kupaca i može pružiti proizvode serije IE5, IE4, IE3, uključujući čisti sinhroni reluktantni motor.
Specifikacija
| Standardno | IEC60034 |
| Veličina okvira | V80-315 mm |
| Nazivna snaga | 0,75 kW-200 kW |
| Stepeni ili energetska efikasnost | IE5 |
| Napon i frekvencija | 400V/50Hz |
| Stepeni zaštite | IP55 |
| Stepeni izolacije/Porast temperature | Hrana/B |
| Metoda instalacije | B3, B5, B35, V1 |
| Temperatura okoline | -15°C ~+40°C |
| Relativna vlažnost treba biti manja od 90% | |
| Nadmorska visina treba biti manja od 1000 m nadmorske visine | |
| Metoda hlađenja | IC411 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Informacije o naručivanju
● Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo vas da oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed. Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo vas da oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed.
● Prilikom naručivanja molimo vas da uzmete u obzir nazivne podatke, kao što su tip motora, snaga, napon, brzina, klasa izolacije, klasa zaštite, način montaže i tako dalje.
● Možemo dizajnirati i proizvesti specijalne motore prema sljedećim zahtjevima kupca:
1. poseban napon, frekvencija i snaga;
2. posebna klasa izolacije i klasa zaštite;
3. sa priključnom kutijom na lijevoj strani, dvostrukim krajevima osovine i posebnom osovinom;
4. motor visoke temperature ili motor niske temperature;
5. koristi se na visoravni ili na otvorenom;
6. faktor veće snage ili posebnog servisa;
7. sa grijačem, PT100 za ležajeve ili namotaje, PTC i tako dalje;
8. sa enkoderom, izolovanim ležajevima ili izolovanom konstrukcijom ležaja;
9. sa zahtjevima drugih.










