IE1 motor efikasnosti
Specifikacija
| Standardno | IEC60034-30 |
| Veličina okvira | 80-355 |
| Izlaz | 0,18 kW-315 kW |
| Klasa efikasnosti | IE1 |
| Napon/frekvencija | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Stepen zaštite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacije/Klasa porasta temperature | Hrana/B |
| Montažni aranžmani | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okoline | -15°C ~+40°C |
| Relativna vlažnost treba biti manja od 90% | |
| Nadmorska visina treba biti manja od 1000 m nadmorske visine | |
| Metoda hlađenja | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Informacije o naručivanju
● Ovaj katalog služi samo za informiranje korisnika. Izvinjavamo se što vas nismo unaprijed obavijestili o bilo kakvim promjenama proizvoda.
● Prilikom naručivanja, molimo navedite tip motora, snagu, napon, brzinu, klasu izolacije, klasu zaštite, način montaže itd.
● Možemo dizajnirati i proizvesti specijalne motore prema zahtjevima kupaca na sljedeći način
1. poseban napon, frekvencija i snaga
2. posebne klase izolacije i zaštite
3. sa lijevom priključnom kutijom, dvostrukim krajevima osovine i specijalnim osovinama
4. Motori za visoke ili niske temperature.
5. Velika nadmorska visina ili upotreba na otvorenom
6. Faktori veće snage ili posebnog servisa
7. sa grijanjem, ležajevima ili namotajima PT100, PTC, itd.
8. sa enkoderom, izolovanim ležajevima ili konstrukcijom sa izolovanim ležajevima
9. Ostali zahtjevi.









