YH Marine Motors
Motori serije YH su potpuno zatvoreni trofazni asinhroni indukcijski motori s ventilatorskim hlađenjem za upotrebu u pomorstvu.
Specifikacija
| Veličina okvira | 80-355 |
| Izlaz | 0,75 kW-315 kW |
| Napon/frekvencija | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Stepen zaštite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacije/Klasa porasta temperature | Hrana/B |
| Montažni aranžmani | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okoline | 0°C ~+45°C |
| Relativna vlažnost treba biti manja od 90% | |
| Metoda hlađenja | IC411 、IC416 、IC418 、IC410 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Informacije o naručivanju
● Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo vas da oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed. Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo vas da oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed.
● Prilikom naručivanja molimo vas da uzmete u obzir nazivne podatke, kao što su tip motora, snaga, napon, brzina, klasa izolacije, klasa zaštite, način montaže i tako dalje.
● Možemo dizajnirati i proizvesti specijalne motore prema sljedećim zahtjevima kupca:
1. poseban napon, frekvencija i snaga;
2. posebna klasa izolacije i klasa zaštite;
3. sa priključnom kutijom na lijevoj strani, dvostrukim krajevima osovine i posebnom osovinom;
4. motor visoke temperature ili motor niske temperature;
5. koristi se na visoravni ili na otvorenom;
6. faktor veće snage ili posebnog servisa;
7. sa grijačem, PT100 za ležajeve ili namotaje, PTC i tako dalje;
8. sa enkoderom, izolovanim ležajevima ili izolovanom konstrukcijom ležaja;
9. sa zahtjevima drugih.
Aplikacije
Posjedujemo naprednu proizvodnu tehnologiju i težimo inovativnim proizvodima. Istovremeno, dobra usluga je unaprijedila naš ugled. Vjerujemo da ćete, sve dok razumijete naš proizvod, biti spremni postati naši partneri. Radujemo se vašem upitu.








