Motori s kliznim prstenovima
Tehnički podaci
| Veličina okvira | 280-800 mm |
| Izlaz | 75-3150 kW |
| Nazivni napon | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3,3KV/6KV/6,6KV/10KV/10,5KV/11KV |
| Montažni aranžmani | IM B3 |
| Stepen zaštite | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Metoda hlađenja | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Broj polova | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Klasa izolacije | FH |
| Temperatura okoline | Nadmorska visina treba biti niža od 1000 m nadmorske visine; -15°C ~+40°C |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je







