IE3 motor efikasnosti
Motori serije IE3 su asinhroni motori s kaveznim vratilom, dizajnirani u skladu s IEC60034-30 standardima i imaju IE3 energetsku efikasnost.
Specifikacija
| Standardno | IEC60034-30 |
| Veličina okvira | 80-355 |
| Izlaz | 0,75 kW-315 kW |
| Klasa efikasnosti | IE3 |
| Napon / frekvencija | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Stepen zaštite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacije/Klasa porasta temperature | Hrana/B |
| Montažni aranžmani | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okoline | -15°C ~+40°C |
| Relativna vlažnost treba biti manja od 90% | |
| Nadmorska visina treba biti manja od 1000 m nadmorske visine | |
| Metoda hlađenja | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Proces fabričke proizvodnje
Informacije o naručivanju
● Ovaj katalog služi samo za informiranje korisnika. Molimo vas da izvinite što u slučaju bilo kakvih promjena na proizvodu neće biti unaprijed napravljene dodatne napomene.
● Prilikom naručivanja, molimo vas da uzmete u obzir podatke o nazivnoj snazi, kao što su tip motora, snaga, napon, brzina, klasa izolacije, klasa zaštite, način montaže itd.
● Možemo dizajnirati i proizvesti specijalne motore prema zahtjevima kupaca na sljedeći način
1. specijalni naponi, frekvencije i snage
2. posebne klase izolacije i zaštite
3. sa lijevom priključnom kutijom, dvostrukim krajevima osovine i specijalnim osovinama
4. Motori za visoke temperature ili motori za niske temperature.
5. Upotreba u planinskom području ili na otvorenom
6. Faktori veće snage ili posebnog servisa
7. sa grijanjem, ležajevima ili namotajima PT100, PTC, itd.
8. sa enkoderom, izolovanim ležajevima ili konstrukcijom sa izolovanim ležajevima.
9. Ostali zahtjevi.
Ukoliko vas bilo koja od ovih stavki zaista zanima, molimo vas da nas obavijestite. Rado ćemo vam dati ponudu nakon što primimo vaše detaljne specifikacije. Imamo vlastite stručnjake za istraživanje i razvoj koji će ispuniti sve vaše zahtjeve. Radujemo se što ćemo uskoro primiti vaše upite i nadamo se da ćemo imati priliku surađivati s vama u budućnosti. Dobrodošli da pogledate našu organizaciju.










