IE2 efikasnost motora
Specifikacija
| Standardno | IEC60034-30 |
| Veličina okvira | 80-355 |
| Izlaz | 0,18 kW-355 kW |
| Klasa efikasnosti | IE2 |
| Napon/frekvencija | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Stepen zaštite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacije/Klasa porasta temperature | F\B |
| Montažni aranžmani | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okoline | -15°C -+40°C |
| Relativna vlažnost treba biti manja od 90% | |
| Nadmorska visina treba biti manja od 1000 m nadmorske visine | |
| Metoda hlađenja | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Proizvodna oprema
Upute za naručivanje
● Ovaj katalog je samo za referencu kupaca. Molimo vas da nas izvinite što u slučaju bilo kakvih promjena na proizvodu neće biti unaprijed napravljene dodatne napomene.
● Prilikom naručivanja, molimo Vas da obratite pažnju na podatke o narudžbi, kao što su snaga, napon, brzina, klasa izolacije, klasa zaštite, tip instalacije itd. modela motora.
● Nudimo dizajn i proizvodnju specijalnih motornih proizvoda po narudžbi prema vašim zahtjevima.
1. Specijalni naponi, frekvencije i snage.
2. Posebna klasa izolacije i klasa zaštite;
3. Lijeva strana sa razvodnom kutijom, dvostrukim krajem osovine i posebnom osovinom;
4. Motori za visoke temperature ili motori za niske temperature;
5. U planinskom području ili na otvorenom.
6. Veći faktor snage ili posebnog servisa.
7. Sa grijačima, ležajevima ili namotajima od PT100, PTC, itd.
8. Sa enkoderom, izolovanim ležajem ili konstrukcijom izolovanog ležaja.
9. Ostali zahtjevi.









