Y serija (IP23) visokonaponski trofazni asinhroni indukcijski
Visokonaponski motor serije Y je trofazni asinhroni indukcijski motor s kaveznim rotorom. Motor ima klasu zaštite IP23, nazivni napon je 6 kV ili 10 kV.
Specifikacija
| Veličina okvira | H355-710MM(6kV), H450-710MM(10kV) |
| Nazivna snaga | 220 kW-5000 kW (6 kV), 250 kW-3550 kW (10 kV) |
| Stepeni energetske efikasnosti | IE1 |
| Napon i frekvencija | 6kV /50Hz, 10kV /50Hz |
| Stepeni zaštite | IP23 |
| Stepeni izolacije/Porast temperature | F |
| Metoda instalacije | B3 |
| Temperatura okoline | -15°C ~+40°C |
| Metoda hlađenja | IC01 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Informacije o naručivanju
● Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo vas da oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed. Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo vas da oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed.
● Prilikom naručivanja molimo vas da uzmete u obzir nazivne podatke, kao što su tip motora, snaga, napon, brzina, klasa izolacije, klasa zaštite, način montaže i tako dalje.
● Možemo dizajnirati i proizvesti specijalne motore prema sljedećim zahtjevima kupca:
1. poseban napon, frekvencija i snaga;
2. posebna klasa izolacije i klasa zaštite;
3. sa priključnom kutijom na lijevoj strani, dvostrukim krajevima osovine i posebnom osovinom;
4. motor visoke temperature ili motor niske temperature;
5. koristi se na visoravni ili na otvorenom;
6. faktor veće snage ili posebnog servisa;
7. sa grijačem, PT100 za ležajeve ili namotaje, PTC i tako dalje;
8. sa enkoderom, izolovanim ležajevima ili izolovanom konstrukcijom ležaja;
9. sa zahtjevima drugih.






