Nabavka ODM DC motor Bezčetknični motor Bezčetknični DC motor BLDC motor Elektromotor Servo motor 57bl3a90 36V 24V 48V 8 polova 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M
"Kvalitet na prvom mjestu, iskrenost kao osnova, iskrena pomoć i obostrana korist" je naša ideja, u nastojanju da dosljedno stvaramo i težimo izvrsnosti u isporuci ODM DC motora, bezčetkičnog motora, bezčetkičnog DC motora, BLDC motora, elektromotora, servo motora, 57bl3a90 36V 24V 48V 8 polova 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. Trenutno se radujemo još većoj saradnji sa stranim klijentima na osnovu obostrane koristi. Pobrinite se da se ne osjećate troškovno da nas kontaktirate za više informacija.
"Kvalitet na prvom mjestu, iskrenost kao osnova, iskrena pomoć i obostrana korist" je naša ideja, u nastojanju da dosljedno stvaramo i težimo izvrsnosti zaKineski bezčetkni istosmjerni motor i električni motorPrihvatljive su narudžbe po narudžbi, s različitim stupnjem kvalitete i posebnim dizajnom kupca. Radujemo se uspostavljanju dobre i uspješne poslovne saradnje s dugoročnim klijentima iz cijelog svijeta.
Motori serije IE4 su asinhroni motori s kaveznim zatvaračem, dizajnirani u skladu s IEC standardima i imaju IE4 energetsku efikasnost.
Specifikacija
| Standardno | IEC60034-30-1 |
| Veličina okvira | V80-450MM |
| Nazivna snaga | 0,75 kW-1000 kW |
| Stepeni energetske efikasnosti | IE4 |
| Napon i frekvencija | 400V/50Hz |
| Stepeni zaštite | IP55 |
| Stepeni izolacije/Porast temperature | Hrana/B |
| Metoda instalacije | B3, B5, B35, V1 |
| Temperatura okoline | -15°C ~+40°C |
| Relativna vlažnost treba biti manja od 90% | |
| Nadmorska visina treba biti manja od 1000 m nadmorske visine | |
| Metoda hlađenja | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |



Informacije o naručivanju
● Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo vas da oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed. Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo vas da oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed.
● Prilikom naručivanja molimo vas da uzmete u obzir nazivne podatke, kao što su tip motora, snaga, napon, brzina, klasa izolacije, klasa zaštite, način montaže i tako dalje.
● Možemo dizajnirati i proizvesti specijalne motore prema sljedećim zahtjevima kupca:
1. Poseban napon, frekvencija i snaga;
2. Posebna klasa izolacije i klasa zaštite;
3. Sa priključnom kutijom na lijevoj strani, dvostrukim krajevima osovine i posebnom osovinom;
4. Motor visoke temperature ili motor niske temperature;
5. Koristi se na visoravni ili na otvorenom;
6. Veći faktor snage ili posebnog servisa;
7. Sa grijačem, PT100 za ležajeve ili namotaje, PTC i tako dalje;
8. Sa enkoderom, izolovanim ležajevima ili izolovanom konstrukcijom ležaja;
9. Sa zahtjevima drugih, "Kvalitet na prvom mjestu, iskrenost kao osnova, iskrena pomoć i obostrana korist" je naša ideja, u nastojanju da dosljedno stvaramo i težimo izvrsnosti u isporuci ODM DC motora, bezčetkičnog motora, bezčetkičnog DC motora, BLDC motora, elektromotora, servo motora, 57bl3a90 36V 24V 48V 8 polova 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. Trenutno se radujemo još većoj saradnji sa stranim klijentima na osnovu obostrane koristi. Pobrinite se da se ne osjećate troškovno da nas kontaktirate za više informacija.
Isporučujemo ODM kineski DC motor bez četkica i elektromotor, prilagođene narudžbe su prihvatljive s različitim stupnjevima kvalitete i posebnim dizajnom kupca. Radujemo se uspostavljanju dobre i uspješne poslovne saradnje s dugoročnim klijentima iz cijelog svijeta.



